FİRMA BİLGİLERİBuzdolabı magneti üretiminde kullanılan tabaka magnet-mıknatıslar konusunda zengin çeşit ve stok hacmiyle sektörün lideri olan İlk Promosyon ve Matbaa Malzemeleri Ltd. Şti., üstün kalite ve uygun fiyat politikasıyla sektöre yön vermeyi sürdürüyor. Stoğumuzda 0.4mm kalınlıktaki tabaka magnetlerden, özel amaçlara yönelik olarak kullanılan 3mm ekstra güçlü mıknatıslara kadar her tür ihtiyacınızı karşılayabilecek ürün çeşitliliğimiz bulunmaktadır.
 
“ÇİN’DEN BİLE UCUZ MAGNET FİYATI BİZDE “
 
Magnetin Türkiye’de yaygınlaşmasını sağlayan ve sektöründe her zaman ilklerin temsilcisi olan firmamız, 2006 yılında kurulmuştur. Firmamız, ilk günden bu yana yeni ürünler, uygun fiyat, üstün kalite ile sektörün gelişmesini ve bugün Avrupa’nın bir çok ülkesine ihracat yapabilir seviyeye erişmesini sağlamıştır. Türk magnet üreticileri bugün dünyanın birçok ülkesine ihracat gerçekleştirirken, İlk Promosyon ve matbaa Malzemeleri Ltd. Şti olarak biz, siz üreticileri “Çin ile aynı fiyata hammadde tedariği” gerçekleştirerek destek veriyoruz.
 
Uyguladığımız satış stratejisi ile bugün Çin’in bir  çok firmasına göre daha uygun fiyatlarla magnet-mıknatıs satışı gerçekleştirebiliyoruz. Hem de kalitemizden taviz vermeden... İlk Promosyon ve Matbaa Malzemeleri Ltd Şti olarak Türkiye’nin en güçlü tedarikçisi olma özelliğimizin yanı sıra Avrupa ve çevre ülkelere de hacimli bir ihracat gerçekleştiriyoruz.
 
İtalya, Almanya, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Azerbaycan, Gürcistan, magnet mıknatıs üretiminde hammadde tedarikçisi olarak İlk Promosyon ve Matbaa Malzemeleri Ltd Şti’yi tercih ediyor.
 
Kuruluşumuz, magnet ve mıknatıslı ürünler konusunda dünyadaki bütün yenilikleri Türkiye’ye taşımaya devam ediyor. Bu çerçevede dünyadaki magnet-mıknatıs sektörüne ilişkin gelişmeleri gün be gün takip ediyor ve ilginizi çekebileceğine inandığımız ürünleri sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Sitemizde, üreticilerin dikkatine sunulmak üzere bütün dünyadan yeni çıkmış magnet uygulamaları konusunda günlük bilgiler edinebilirsiniz.
 
2006 yılından bu yana omuz omuza vererek magnet-mıknatıs sektörünü birlikte büyüttüğümüz bütün müşterilerimize teşekkür ederiz.
 
İlkin ACATAY

FİRMA ÜNVANI: İLK PROMOSYON VE MATBAA MALZEMELERİ PRODÜKSİYON İÇ VE DIŞ TİC LTD ŞTİ.

 

FİRMA ADRESİ: ORUÇ REİS MH TEKSTİLKENT CD NO:10-AU Z11 ESENLER İSTANBUL

VERGİ DAİRESİ: ATIŞALANI

VERGİ NO: 4730327896

TİCARET SİCİL NO: İSTANBUL TİCARET ODASI 600758

FİRMA GENEL MÜDÜRÜ: İLKİN ACATAY

FİRMA TEL: +902124380516

FİRMA FAKS:+902124380514