İSİMLİK MIKNATISIİSİMLİK MIKNATISI

İsimlik mıknatısları ile yaka kartlarınızı artık kıyafetlerinizi iğne deliği ile perişan etmeden taşıyabileceksiniz.

Uygulaması kolay, kullanımı kolay, pratik ürün...

Stoğumuzda bulunan isimlik mıknatıslarının arka yüzeyi özellikle yaz aylarında terleme dolayısıyla meydana gelebilecek paslanmaların önüne geçmek amacıyla plastiktir.

İsimlik mıknatıslarında iki magnetli ve 3 magnetli olmak üzere iki değişik şeçeneğimiz bulunmaktadır.

2 MAGNETLİ İSİMLİK MIKNATISLARI

İsimlik mıknatıslarımız çok güçlü 2 adet NdFeB magnet içermektedir. İsimlik mıknatısları iki parçadan oluşan bir kit şeklindedir. Birinci parça iki adet magnetin yer aldığı bar şeklindedir. İkinci parça ise metal yüzey ve arkasında çok güçlü çift taraflı köpük bant içerir. İsimlik mıknatıslarının ölçüsü:

4.5cmx1.3cm’dir.

İsimlik mıknatıslarının küçük kutuları 100 adet ürün içermekte olup, koliler 1000 adetliktir. Sipariş adedi en az 100 adettir.

3 MAGNETLİ İSİMLİK MIKNATISLARI

3 magnetli isimlik mıknatısları da iki mıknatıslı isimlik mıknatısları gibi terleme dolayısıyla paslanmaya karşı tedbir amaçlı olarak plastik zeminlidir.

3 magnetli isimlik mıknatıslarında ölçü

4.5cmx1.3cm’dir.

3 magnetli isimlik mıknatıslarında yeşil ve siyah olmak üzere iki değişik renk seçeneği mevcuttur.

Mıknatıslı isimlik nasıl yapılır?

Aluminyum, ahşap, plastik, akrilik, PVC veya tercih edilen herhangi bir materyalin üzerine kullanıcının isimi yazıldıktan sonra, isimlik mıknatısının arkasındaki çok güçlü çift taraflı bant çıkarılır ve ismin yer aldığı levhanın arkasına yapıştırılır. Magnetli yaka isimliğiniz hazır...