İSİMLİK MIKNATISI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLERresim

İsimlik Mıknatısı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Piyasa da herkes tarafından da bilinen yaka isimliği çalışan personellerin tanıtılması amacı ile kullanılmakta olup yaka isimleri metal veya plastik olarak üretilmektedir. Metal olanlar da genellikle mıknatıs ile yakalara tutturularak kullanılması tercih edilmektedir. İlk Magnet ekibi olarak siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenen özelliklere uygun mıknatıslı yaka isimlikleri üretmekteyiz. Kalite ve güvenliğimizden taviz vermeksizin, siz müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz İsimlik mıknatısları ve birçok mıknatıs çeşitlerine ilk.com.tr adresinden ulaşarak inceleyebilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.


İsimlik mıknatıslarının küçük kutuları 100 adet ürün içermekte olup, koliler 1000 adetliktir. Sipariş adedi en az 100 adettir. İsimlik mıknatısları 2 magnetli ve 3 magnetli olarak belirtilmektedir. Bu 2 ve 3 magnetli isimlik mıknatısları terleme dolayısı ile paslanma durumlarına karşı plastik zeminlidir. Aynı zamanda çeşitli renkleri de bulunmaktadır.

İsimlik Mıknatısları Nasıl Kullanılır?

İsimlik mıknatısları, yaka isimliklerinin arkasına iki parça şekline yerleştirerek kullanılmaktadır. İsimlik mıknatıslarından bir tanesini yaka isimliğinizin arkasına yerleştirip, diğer isimlik mıknatısını da yakanızın içerisine yerleştirdiğinizde bir biri ile yapışması sağlanarak kullanılmaktadır. İsimlik mıknatıslarını kullanımında hiçbir zorluk olmadığı gibi kıyafetlerinizin de iğneli yaka isimlikleri ile delinmesi sonucu yıpranması gibi kötü sonuçlar elde etmenize karşılık daha düzgün ve kaliteli görünmenizi sağlamak amacı ile üretilmektedir.


Yorumlar ( 1 Yorum Var.. )Önder Çalış
Önder Çalış Oy5
19 Nisan 2018


Yazınızı okuyarak çok etkilendim ve çalıştığım firmaya da tavsiye ettim.

Yorum Ekle

  • Kötü İyi